Veiling voor Blokzijl

Wanneer:
28 oktober 2016 @ 19:30
2016-10-28T19:30:00+02:00
2016-10-28T19:45:00+02:00
Waar:
MFC De Ploats
8356 Blokzijl
Nederland
Kosten:
Gratis
Contact:
Bert van der Stelt
06 81 466 166

Al meer dan vierhonderd jaar is de Grote Kerk in Blokzijl gezichtsbepalend voor de stad en omgeving. Naast een prachtig monument om naar te kijken is het ook een gebouw voor ons allemaal; het is een plek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten: beleven, vieren, trouwen maar ook afscheid nemen. Monumentaal, uniek en historisch van grote waarde. De kerktoren wordt onderhouden door gemeente Steenwijkerland. Het kerkgebouw zelf door vrijwilligers, fondsen en de Protestantse gemeente. Om de zoveel jaar moet er grootschalig onderhoud plaatsvinden. Ook dit jaar: er moet grondig worden gerestaureerd in en aan de kerk, zodat het gebouw ook voor u het monumentale hart van Blokzijl kan blijven. Hiervoor is geld nodig, veel geld. Een van de akties om het benodigde geld binnen te halen is een grote veiling op vrijdag 28 oktober 2016 vanaf 19.30 uur in de Ploats in Blokzijl. Voor meer informatie:www.facebook.com/veilingblokzijl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *